loader

Mireseerdhet ne Sigma Interalbanian - Vienna Insurance Group

RRJETI I DEGEVE

Kliko në hartë për të zbuluar adresën e degës në qytetin tuaj.

Dega Tirane
Komuna e Parisit, Pall Lura.
Shkelzen Cekrezi
shkelzen.cekrezi@sivig.al

Shkelqim Shabani
Shkelqim.shabani@sivig.al
Dega Berat
Ura Vajgurore, Prane Drejtorise Transportit
Luan Hajdaraj
Mob:+355672057434
Luan.hajdari@sivig.al
Dega Dibër
Lagjia Gjeologu, Bulqize.
Defrim Disha
Mob: +355672080985
defrim.disha@sivig.al

Dega Diber
Lagjia e re, Peshkopi
Hamdi Nesimi
Mob.+355682374049
Hamdi.nesimi@sivig.al

Dega Diber
Prane drejtorise se sig shoq, Burrel.
Lindita Doda
Mob.+355682217110
Lindita.doda@sivig.al
Dega Durres
Rruga Egnatia, lagjia nr 4.
Alban Ramohitaj
Mob:+355672068571
Alban.ramohitaj@sivig.al

Dega Durres
Lagjia nr 3,Rruga Skenderbej,
Hysen Tepelena
Mob:+355674043450
Hysen.tepelena@sivig.al

Dega Durres
Zyra e Kolaudimit.
Avni Skuraj
Mob:+355672055069
Avni.skuraj@sivig.al

Dega Durres
Lagjia nr 3, Rruga Skenderbeu,
Romeo Marangoni
Mob:+355692097372
Romeo.marangoni@sivig.al
Dega Elbasan
Lagjia 28 Nentori, prane Pallatit te Sportit.
Hydajet Rusta
Mob:+355674095539
Idajet.rusta@sivig.al
Dega Fier
Bulevardi Jakov Xoxa, Perballe postes.
Robert Cobo
Mob:+355692065621
Robert.cobo@sivig.al

Dega Fier
Lagjia 15 Tetori, prane Intesa San Paolo Bank.
Idajet Kuka
Mob:+355674084488
Idajet.kuka@sivig.al
Zyra Kavaje
Bulevardi Kryesor.
Anton Tuci
Mob:+355693373797
Anton.tuci@sivig.al
Dega Korçë
Lagjia nr 7, Rruga Floresha Miteveli, Pall 2/1, Kati II.
Gëzim Mero
Mob:+355674095536
Gezim.mero@sivig.al
Zyra Laç
Lagjia nr 1,Perballe lulishtes se madhe.
Tonin çoku
Mob:+355692097342
Tonin.coku@sivig.al
Dega Lezhe
Kryqezimi tek Banka e Kursimit.
Nik Dedgjonaj
Mob:+355674067134
Nik.dedgjoni@sivig.al

Zyra Lezhe
Lagjia nr 1,Perballe lulishtes se madhe.
Tonin çoku
Mob:+355692097342
Tonin.coku@sivig.al
Dega Lushnje
Rruga Marin Barleti,
Arben Xekollari
Mob:+355692032686
Arben.xekollari@sivig.al
Dega Gjirokaster
Rruga Nacionale Gjirokaster-Kakavije,
Antonella Lena
Mob:+355676098896
Antonella.lena@sivig.al
Dega Sarande
Lagjia nr 1 rruga ON HEZMI nr 86.
Rasim Memsuri
Mob.+355694051230
Rasim.memsuri@sivig.al
Dega Shkoder
Rruga Marin Barleti ,Prane kinema Republika.
Emanuela Kiri
Mob:+355672057428
emanuela.kiri@sivig.al

Dega Shkoder
Ruga Marlin Barleti. Prane kinema republika.
Kujtim Proni
Mob. +355672081026
Kujtim.proni@sivig.al
Dega Pogradec
Rruga Reshit Collaku,nr 49.
Zisi Tasellari
Mob:+355674028813
zisi.tasellari@sivig.al
Dega Vlore
Lagjia Pavarsia, Bulevardi kryesor, Pall Riviera 2.
Mentor Kapaj
Mob:+355692085964
Mentor.kapaj@sivig.al